Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korszystając ze sklepu http://triocolor.pl/ wyrażasz zgodnę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

Kontakt

TRIO COLOR Daniel Sztajer
DZIAŁ HANDLOWY I MAGAZYN
05-082 Stare Babice
ul. Warszawska 74
Blizne Jasińskiego

Właściciel:

Daniel Sztajer
tel: 602-594-898
email: d.sztajer@triocolor.pl
GG 8578313

 

 

Kierownik działu sprzedaży:

Natalia Sikora
tel: 506-508-568
email: n.sikora@triocolor.pl
GG 43467468

 

Specjalista ds. obsługi klientów kluczowych:

Marzena Filipiak
tel: 22 425-35-13
email: m.filipiak@triocolor.pl
GG 9528292

 

Specjalista ds. obsługi klientów kluczowych:

Wioletta Zjawińska
tel: 22 425-35-13
email: w.zjawinska@triocolor.pl
GG 582594

 

Logistyka i serwis:

Bartek Porowski
tel: 504-818-592
email: bartek@triocolor.pl
GG6661231

 

Logistyka:

Tomek Kobus
tel: 508-141-524
email: tomek@triocolor.pl

 

Magazyn i reklamacje:

Sylwester Racinowski
email: magazyn@triocolor.pl

 

 

 
Kontakt

TRIO COLOR DANIEL SZTAJER

05-082 STARE BABICE

UL. WARSZAWSKA 74 BLIZNE J.

TEL. 22-425-35-13

BIURO@TRIOCOLOR.PL

MiStral e-sklep PRO PLUS v. 2.22.82 © Mistral e-Sklep B2C, MS Systems - Mistral Systemy Internetowe 2017